wz

Arcupion Art oznámili, že jejich nová dinousauří hra, Dinosaurs Prehistoric Survivors, vyjde 19. května v Steam Early Access verzi. Dinosaurs Prehistoric Survivors je survival hra založená na Unity Engine, který umožňuje hráčům převzít roli dinosaurů od mladistvých až po dospělé v dynamicky osídleném prostředí otevřeného světa.

Jak je popsáno v popisu, svět Dinosaurs Prehistoric Survivors se mění podle vašeho vývoje, tvory migrují nebo zaniknou, jejich chování se mění na základě dostupných zdrojů a konkurence a mnoho dalších, a tak vám dává jedinečné výzvy, které otestují vaši schopnost přizpůsobit se stále se měnícímu světu.

Konečná verze slibuje, že obsahuje různé tvory z malého Chilesaura, mocného Tyrannosaura a Sarcosucha, každý s vlastním zvláštním charakterem. Navíc jsou bytosti Dinosaurs Prehistoric Survivors údajně modelovány na základě poznatků ze skutečného světa, což jim dává smysl pro realismus a zároveň přidává do hry hodnotu vzdělání.

Verze Steam Early Access bude mít většinu základních herních mechanik a bude se zlepšovat v celé fázi předčasného přístupu. Některé z těchto mechanik zahrnují základní pohyb, boj, základní AI a několik prvků RPG a přežití, jako je například exp systém, skill tree, hunger bar, rezistence, dynamika populace atd.

Ve stávajícím stavu hra v současné době obsahuje:

  • 1 hratelné stvoření, tyrannosaurus, kterého hráč bude moci hrát od narození až po dospělost
  • 1 herní mód, kampaň
  • základní tutoriál mód
  • fungující strom dovedností (skill tree)
  • plně otevřený svět s dynamickou populací

Líbí se vám článek? Budeme rádi za jeho sdílení!
728x90-cod-prodej-1509544979.jpg

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Upozornění  
Upozornit na