Walmart to teda pěkně přehnal!

Byly zde předobjednávky AAA titulů jako „Rage 2“, „Just Cause 4“, „Gears of War 5“, „Borderlands 3“ a „Lego DC Villains“. Byly tam také pokračování, o kterých víme , například „Tom Clancy’s The Division 2“, „Beyond Good & Evil 2“ a „The Last of Us 2.“

Mnoho z uniklých her od té doby bylo odstraněno z webu, ale pokud nevěříte, můžete se přesvědčit zde. Obrázek sdílel @Wario64 na Twitteru. Je pravděpodobné, že Walmart jen zkazil pár E3 překvapení.

The Electronic Entertainment Expo (E3) se koná v červnu 12-14 v Los Angeles. Vydavatelé obvykle dělají velké oznámení a odhalení na každoroční mediální události, ale není to neobvyklé, že informace někdy uniknou dřív.

V loňském roce se leakeři odhalili pár informací o „Mario + Rabbids: Kingdom Battle“, což vedlo k šílenství nedůvěry v sociální média. Podrobnosti o Star Wars: Battlefront II se dostaly ještě před několika hodinami před tiskovou konferencí Electronic Arts E3 spolu s obrazem, který ukazoval novou BioWare IP, která se ukázala být nadcházející online hrou „Anthem“. Poslední únik byl od @Wario64 zde.

Líbí se vám článek? Budeme rádi za jeho sdílení!
728x90-cod-prodej-1509544979.jpg

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Upozornění  
Upozornit na