V dnešních prvních dojmech se podíváme na opravdu zajímavě vypadající titul Horizon Chase Turbo. Tato retro závodní hříčka zaujme především originálním zpracováním a samozřejmě velkou dávkou nostalgie.

Úvod

Horizon Chase Turbo jak je vidět, se velmi povedlo. Přispívá tomu nejen parádní grafická stylizace, ale i velmi pěkně zpracované zvukové a hudební provedení. Hru vytvořilo studio Aquiris a společně se dnes podíváme na její recenzi. Horizon Chase Turbo nabízí jak singleplayerový mod, tak i ten multiplayerový.

Grafika se povedla

Po grafické stránce hry je všechno v pořádku. Celý titul je stylizovaný do mobilních retro her, podobných například prvnímu Asphaltu nebo Driver L.A. Undercover. Tudíž, lze očekávat jednoduchou grafiku a nepříliš dobrou fyziku. Avšak, nemůžeme to brát jako negativum, ale čistě jako záměr samotných vývojářů. Zpracování je ale povedené a rozhodně mnozí z vás zastaví a zapřemýšlí se nad tím, jak staré hry byly opravdu něčím výjimečné. Skvěle vypadá i samotné menu, jenž je hezky animované a ihned vás vtáhne do hraní. Pokud jste hrály podobnou mobilní hříčku Horizon Chase: World Tour od tohoto polského studia, tak už teď nejspíše máte představu, jak hra asi vypadá.

Takto vypadá hra po samotném spuštění

Optimalizace je na tom více než dobře

O optimalizaci toho není potřeba moc říkat. Všechno je rychlé, odladěné a během hraní se žádný závažný zásek nekonal. Opravdu se zdá, že vývojáři jdou dobrou cestou a vše funguje jak má. Dokonce nenastal ani žádný pád nebo či závažnější bug. Vše zkrátka funguje na jedničku. To samé je i v případě PS4, kde vše funguje stejně jako na PC.

Samotná grafika vypadá dobře

Zvuky, hudba a závěr

Po zvukové stránce je hra skvělá. Vše spolu hezky funguje a výborný soundtrack tomu dodává tu správnou šťávu. Horizon Chase Turbo je opravdu skvělé dílo, které nám přináší slušnou zábavu na několik desítek hodinek. I když se pár bugů a nesrovnalostí občas najde, tak i tak, se jedná o pořádnou nálož závodů plných adrenalinu. Klíč ke hře nám poskytl vývojář Aquiris, kterému tímto děkujeme.

Líbí se vám článek? Budeme rádi za jeho sdílení!
728x90-cod-prodej-1509544979.jpg

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Upozornění  
Upozornit na